úvod                 nabídka                  astrologie                 tarot                  kontakt                  články                  odkazy                 self věštba

 

Letní Slunovrat 2016 .....21.6. 22:34

horoskop je platný do zimního slunovratu 2016. 

Slunovrat proběhl krátce po úplňku – to obecně znamená, že věci jsou zralé , na svém vrcholu.

V tomto horoskopu je obrazec kosmického kříže mezi planetami Neptun, Jupiter, Merkur a Saturn.

Cítíme nutnost řešit více problémů najednou, avšak jeden problém brání vyřešit druhý a ten další, jako když se vzájemně blokují, nebo jeden čeká na vyřešení druhého atd..

Takové klubko, kde se špatně hledá konec z kterého by šlo rozmotat.

Směr řešení tady představuje Pluto jako ráznější hlubší a komplexnější změnu. Změny pravděpodobně  v právních a sociálních systémech.

Velmi silnou pozici má rovněž Mars, který je ve svém domácím znamení. Mars představuje ozbrojené složky ( armáda, policie) , které mají nad tímto obdobím silnou moc.

Slunovrat počítaný na Prahu proběhl za východu Neptuna poškozeného třemi planetami. To dává tušit období poznamenané snahou jaksi rozplynout dopadající nepříznivé vlivy znecitlivěním, které se po čase může zhoupnout k přecitlivělosti a obráceně, u každého individuelně.

Zřejmě na zřeteli nejvíce budou sociální témata, církev a voda jako pokračování témat z předchozího slunovratu.

 

články  

zimní slunovrat 2015

zimní slunovrat 2016

 

 

 

astrologie - tarot,                        vypracování horoskopů,                 Milan Fošnár 737 278 946,                     www.astro-tarot.cz                    mail: fosnar@astro-tarot.cz,                         Praha    ©  2003